GPS / ГЛОНАСС ОБЛАДНАННЯ І ТЕХНОЛОГІЇ
Про підприємство

Товариство з обмеженою відповідальністю «ОРИЗОН-НАВІГАЦІЯ» організовано в 1995 році на базі підрозділів Смілянського радіоприладного заводу “ОРИЗОН”, що займалися розробкою і виробництвом навігаційної апаратури з 1979 року. Основний профіль підприємства – розробка і виробництво супутникового навігаційного обладнання GPS/ГЛОНАСС/SBAS, впровадження GNSS технологій.

Основний профіль підприємства – розробка і виробництво супутникового навігаційного обладнання GPS/ГЛОНАСС/SBAS, впровадження GNSS технологій. На основі 40-річного досвіду на підприємстві сформувався високопрофесійний колектив, визначилися пріоритетні напрямки розвитку і створена власна ідеологія розробки.

Відповідно з досягненнями часу, змінилося чотири покоління базових модулів і чотири покоління апаратури, яка на них будується. На сьогоднішній день підприємство володіє найсучаснішими технологіями створення складних радіоелектронних систем, високим науково-технічним потенціалом і висококваліфікованими фахівцями. Всі ідеї, втілені в апаратурі, захищені патентами і відповідними свідоцтвами. Різноманітні аспекти розробки супутникової навігаційної апаратури висвітлюються на науково-технічних семінарах і конференціях. Новітні зразки обладнання демонструються на спеціалізованих виставках.

 

Основні науково-технічні досягнення підприємства знаходяться в області:

 • проектування спеціалізованих аналогових і цифрових СВІС (спеціалізовані великі інтегральні схеми);
 • розробки спеціалізованих антен для прийому сигналів супутникових навігаційних систем GPS/ГЛОНАСС/SBAS;
 • розробки алгоритмів і програм для апаратури на основі приймачів сигналів систем GPS/ГЛОНАСС;
 • розробки уніфікованих технічних рішень, що дозволяють на їх базі створювати апаратуру для різних споживачів.

 

Підприємство розробляє і виробляє наступне обладнання:

 • навігаційні GPS/ГЛОНАСС датчики і функціональні модулі для вбудованих застосувань (OEM);
 • авіаційне навігаційне обладнання для пасажирських і транспортних магістральних літаків, літаків місцевих повітряних ліній, вертольотів;
 • навігаційно-інформаційні комплекси для літаків військової авіації;
 • апаратуру синхронізації часу і частоти;
 • професійні навігаційні GPS/ГЛОНАСС приймачі та апаратуру морського і наземного базування, для жорстких умов експлуатації;
 • обладнання безпеки та управління рухом залізничного транспорту;

Відмінні властивості апаратури, яка створюється і виготовляється на ТОВ «Оризон-Навігація»:

 1. Мультисистемність – можливість роботи як по всім разом, так і по кожній окремо глобальним навігаційним системам ГЛОНАСС (РФ) і GPS (США), в перспективі GALILEO (ЄС) і COMPASS (Китай), а також можливість використання їх функціональних доповнень EGNOS (ЄС), WAAS (США), MSAS (Японія) та ін.
 2. Професійність – відповідність стандартам, документам, спеціальним технічним завданням та ін.
 3. Надійність, точність і підвищена завадостійкість апаратури. Вбудований алгоритм контролю цілісності з виключенням недостовірних вимірювань. Інтегрування з зовнішніми датчиками курсу, швидкості, висоти та ін.
 4. Висока якість розробки, виготовлення і гарантійного обслуговування продукції. Повний цикл розробки і виробництва, в тому числі випробування і приймання під контролем представника замовника, сертифікована система менеджменту якості за стандартом ISO 9001.
 5. Власна розробка всіх складових апаратури – схемотехніки, конструкції, програмного забезпечення. Інформаційна і технологічна незалежність на основі власних науково-технічних досягнень.
 6. Індивідуальний підхід до вимог кожного споживача, реалізація в апаратурі спеціальних вимог споживача.
 7. Використання сучасних методів випробувань на базі імітатора сигналів GPS/ГЛОНАСС/GALILEO/EGNOS. Перевірка в лабораторних умовах найрізноманітніших сценаріїв руху (морських, авіаційних, наземних) і умов роботи апаратури.

 

Вся продукція, що виготовляється, сертифікована.

На підприємстві впроваджена Система менеджменту якості (сертифікована з 2002 року) продукції і отриманий Сертифікат №: 21.580.180 від 25 травня 2021 р. на відповідність стандарту ІSО 9001: 2015  відносно розроблення, виробництва, монтажу та обслуговування радіоелектронної апаратури споживачів супутникових навігаційних  систем та апаратури управління рухом і безпекою залізничного транспорту.

Нині ТОВ «Оризон-Навігація» пропонує на ринку більше 30 найменувань апаратури для різних застосувань в області авіаційного, морського та наземного транспорту, військової техніки і продукції спеціального призначення.

Виробництво апаратури здійснюється під контролем представництва замовника.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Оризон-Навігація» визнаний лідер зі створення супутникової навігаційної апаратури в Україні!